eXalted Guild

Forum Gildii eXalted


#1 2012-03-18 14:20:51

Kicikot_PL

Gość

Kicikot_PL - podanie (ODRZUCONE)

1. Nick
Kicikot_PL

2. Link do profilu na uc.worldoftanks.eu
http://worldoftanks.eu/community/accoun … icikot_PL/

3. Wiek
16

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio?
WoT -   -
Aion -   -
Lineage 2 -  -

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś? Dlaczego chcesz grać w eXalted?
Dowiedziałem się o was od gracza Sath. Chcę grać z wami ponieważ weekend'owa gra samemu to nic ciekawego

6. Coś o sobie
Jestem Rafał. Uczęszczam do 1 L.O w Rybniku, interesuję sie sportem, a w szczególności koszykówką(gram w klubie). W wolnym czasie jeżeli nie jestem z kumplami na dworze to gram w MMO. Lubię grę zespołową i wykonywać rozkazy, gdyż sam nie jestem typem "dowódcy".

7. Czy któryś z naszych członków może Cię zarekomendować?
Nie

8. Czy jesteś chętny w bliższej / dalszej przyszłości brać udział w Ultimate Conquest?
Niezbyt, ale może zmienię zdanie

9. W jakie dni/w jakim przedziale czasowym najczęściej grywasz.
Poniedziałek-Piątek 20.00-21.00, weekend... zależy od kumpli ale raczej 3-4 h na dzień.

10. Opisz swoje cele w grze (preferowany styl gry).
Rozwijanie drzewka ZSSR, dojście do IS-4, Objecta-704, S-51 i dalej do Tier-10. Mój styl gry zależy od sytuacji oraz maszyny jaką gram. Czołgami ciężkimi zazwyczaj prowadzę natarcie w pierwszej/drugiej lini, a TD jeżeli sytuacja na to pozwala to stoję w krzaczku i denerwuję przeciwnika;).

11.
Procesor:Intel core 2 duo 2x 2.66 Ghz
Dysk: oj nie wiem ( 500 Gb)
RAM: 3Gb
Grafika: GeForce 9600 GT
Łącze: Na papierze 55Mg, w praktyce 15-20/25

12. Zapoznałem się z regulaminem eXalted, Sekcji oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak

 

#2 2012-03-18 16:00:53

 Intana

Admin

1117010
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2012-03-15
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Re: Kicikot_PL - podanie (ODRZUCONE)

Urouchomiony zostanie punkt regulaminu dot. 7-dniowego okresu próbnego zobaczymy jak to działa


____________________________________________________________________________________________________________________
Zgiełk bitwy często jest potężnym i zabójczym uzależnieniem. Bo wojna to narkotyk. - Chris Hedges

Offline

 

#3 2012-03-25 10:19:10

Martius

Starszy Szeregowiec

Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: Kicikot_PL - podanie (ODRZUCONE)

Przepraszam Kicikocie za tak późna reakcje z mojej strony , ale jesteś obserwowany , przeze mnie i przez rade starszych . Nie może być tak że gramy razem w plutonach czy robimy kompanie a ty nie jedziesz z nami bo jedziesz z kumplami, czy też ex pisz działo motor czy coś tam coś tam . Jesteś w grze więc dołączaj do nas na ts3 , no chyba że nie odpowiada Ci gildia , ludzie ? Na razie jesteś w sekcji !  , na razie mile widziany .


Rób to wolniej a zrobisz to szybciej .

Offline

 

#4 2012-04-02 18:20:27

 Intana

Admin

1117010
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2012-03-15
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Re: Kicikot_PL - podanie (ODRZUCONE)

niestety okres próbny udowodnił, że nie nadajesz się do naszej Gildii


____________________________________________________________________________________________________________________
Zgiełk bitwy często jest potężnym i zabójczym uzależnieniem. Bo wojna to narkotyk. - Chris Hedges

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magisterka-opiekuncza.pun.pl www.narutofankomiks.pun.pl www.nilfn.pun.pl www.natalialesz-forum.pun.pl www.immortalsganja.pun.pl