eXalted Guild

Forum Gildii eXalted


#1 2012-04-17 00:38:36

Miko

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 6
Punktów :   

Podanie - Miko

1. Nick
Miko (w grze - mikokubelwagen)

2. Link do profilu na uc.worldoftanks.eu
http://worldoftanks.eu/community/accoun … ubelwagen/

3. Wiek
22

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio?
IX Kohorta

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś? Dlaczego chcesz grać w eXalted?
OD WRC, dinocrizisa. Bo większość ludzi z którymi lubię grać jest w waszym klanie albo zaraz będzie

6. Coś o sobie
Ekhm... przygotujcie się na SPAM!!!!

Wzrost 180 cm, waga 100 kg. Przystojny. Szarmancki. I w ogóle.  Student Uniwersytetu Warszawskiego, wydział anglistyki, kierunek filologia angielska. Dlaczego? W sumie dlatego, ze żeby dostać się do Armii trzeba mieć papiery NSR, a ja na to kicham to sobie poszedłem na studia. Od dziecka podróżuję, angielski znam bardzo dobrze to poszedłem sobie po najmniejszej lini oporu, wczesniej zaliczając sobie rok na polibudzie na wydziale Ochrony Środowiska ale pękłem, rysowanie tych wszystkich pierdół to nie dla mnie. Pracuję jako instruktor samoobrony i karate.
Od 10 lat trenuję karate z dosyć dobrym skutkiem, bo posiadam tytuł wicemistrza Polski w Kumite Semi-Knockdown (jakby, ktoś nie wiedział to są to walki, w których używa się rękawić do MMA i ochroniaczy na piszczele co by się nie połamać na przeciwniku). Prócz tego prowadzę treningi dla małych 6-7 letnich łebków i uczę ich jak się bić przez co mówią do mnie "Mistrzu"  Prócz karatę w swoim życiu zaliczyłem już kung-fu, combat (cały czas staram się trenować o ile czas pozwala), taekwondo. Miałem epizod z sambo ale po tym jak mnie przemaglowali uznałem, ze trzeba być stukniętym, żeby to trenować. POdszkolę się w jiu-jitsu i spróbuję podejść po raz drugi, bo nie mam w zwyczaju mieć na koncie porażek.
Prócz samej nauki hand-to-hand combat interesuję się militariami i bawię się w ASG od no, lekko ponad 6 lat. Lubię się skradać i operować za liniami wroga przez co często bawię się w zwiadowcę. No i sporą część mojego życia wypełniają gry RPG czy to w formie papierowej (D&D, Nauroshima, Star Wars) czy to w postaci LARPów (głównie gry terenowe na konwencie Rafineria i małe przygody okołowarszawskie).

No to chyba wsio. I tak zamiast pisać wolę pogadać przy wódce


7. Czy któryś z naszych członków może Cię zarekomendować?
Żaden się pewnie nie przyzna ale zaryzykuję... Dino! Hubon! WRC! Martius! I parę innych osób może

8. Czy jesteś chętny w bliższej / dalszej przyszłości brać udział w Ultimate Conquest?
Jak najbardziej

9. W jakie dni/w jakim przedziale czasowym najczęściej grywasz.
Praktycznie non stop. Mam luźny semestr na uczelni (choć w maju zaczyna się sesja więc będę rzadziej) ale jak nie mam mnie w grze to mam zainstalowanego bota (nazywa się Paweł i tak się składa, ze jest moim ojcem ), który jest samowystarczalny, a nawet pograć potrafi

10. Opisz swoje cele w grze (preferowany styl gry).
Dominować na mapie CW. Głównie preferuję grę artylerią (posiadam GW E i Obj. 261 zastanawiam się czy nie farmić amerykańskiej arty), a prócz tego mogę zaoferować jeszcze T110E5, E-100, T95, T30, E-50, Obj. 704, IS-7, T-50-2, zaraz będzie Patton i Bat. Chat 25t

Tak, wiem. Nie mam życia.


11. Parametry Twojego komputera

Zabij ale nie wiem dokładnie.

proces Core2Duo 1,9 GB
4gb Ram
GeForce jakiś tam 1GB

12. Zapoznałem się z regulaminem eXalted, Sekcji oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Potwierdzam

Offline

 

#2 2012-04-17 15:25:06

Martius

Starszy Szeregowiec

Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: Podanie - Miko

Oj .... To.....Znaczy.....E..... To jak Kaly przyjmujem czy jak .....?


Rób to wolniej a zrobisz to szybciej .

Offline

 

#3 2012-04-17 20:39:13

Hubon

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-15
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie - Miko

Hmm, powiem tak: te wszystkie czołgi to wyfarmił Twój TATO proszę pochwalić się własnymi czołgami hahaha

Offline

 

#4 2012-04-17 21:09:01

Miko

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie - Miko

Ekhm... Panzer II...

Offline

 

#5 2012-04-18 19:10:50

Hubon

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-15
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie - Miko

Witamy w eXalted

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.natalialesz-forum.pun.pl www.narutofankomiks.pun.pl www.nilfn.pun.pl www.immortalsganja.pun.pl www.sporttechlive.pun.pl