eXalted Guild

Forum Gildii eXalted


#1 2012-04-17 20:05:23

MarCo

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 1
Punktów :   

MarCo- Podanie

1. Nick

JustMarek    Marek/MarCo

2. Link do profilu na uc.worldoftanks.eu

http://worldoftanks.eu/community/accoun … JustMarek/

3. Wiek

22 Lat

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio?

- IX Kohorta

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś? Dlaczego chcesz grać w eXalted?

-Od Dino; Bo doszło i pewnie więcej dojdzie do was graczy z którymi dobrze mi się grało i gadało i z którymi czasem są jaja hehe.

6. Coś o sobie

Na imię mam Marek. Obecnie bezrobotny. Mieszkaniec warmii i mazur. Moje zainteresowania są bardzo szerokie: jak każdy facet szybkie, piękne samochody i jeszcze piękniejsze dziewczyny. Komputery, asortyment komputerowy i elektroniczny. Ciekawe i porywające filmy. Muzyka którą po prostu KOCHAM. No i gry absolutnie nie mal że wszystkie, zarówno w trybie singla i multi. No to by było na tyle chyba o mnie. Więcej można się o mnie dowiedzieć przy ognisku, piwku i ewentualnie kieliszku

7. Czy któryś z naszych członków może Cię zarekomendować?

Myślę, że koledzy z kohorty którzy już są tutaj. 

8. Czy jesteś chętny w bliższej / dalszej przyszłości brać udział w Ultimate Conquest?
Jasne

9. W jakie dni/w jakim przedziale czasowym najczęściej grywasz.

Na czas obecny od poniedziałku do piątku od około 20 do 24-01 no i w weekend mogę dłużej posiedzieć chyba że impreza się trafi.

10. Opisz swoje cele w grze (preferowany styl gry).

Cel w grze jest prosty. Pograć i pośmiać się w wesołym gronie. No i pokazać się na mapie świata w postaci prowincji. Mój styl gry to rozsądna gra bez bezsensownych zagrań. Lubię gdzieś się ukryć i strzelać z ukrycia, ale jak będzie trzeba to wyjadę z kryjówki by stanąć z przeciwnikiem oko w oko.

11. Parametry Twojego komputera

Procesor intel core i3 2x 2.13 Ghz
pamięć ram 3 GB
Grafa ATI Radeon HD 5450 S

12. Zapoznałem się z regulaminem eXalted, Sekcji oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak


Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2012-04-19 15:35:03

Martius

Starszy Szeregowiec

Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: MarCo- Podanie

Witamy . Witamy .


Rób to wolniej a zrobisz to szybciej .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofankomiks.pun.pl www.magisterka-opiekuncza.pun.pl www.sporttechlive.pun.pl www.natalialesz-forum.pun.pl www.immortalsganja.pun.pl